دپ هون|پست عاشقانه|متن عاشقانه

دپ هون,سایت عاشقانه ها,هون دپ, سیک هون,عشق,عاشقانه,پست عاشقانه,متن عاشقانه,عکس عاشقانه,depheaven

18 نشانه دوست داشتن در زبان بدن آقایان - پست ویژه ی پاتوق عشق

  • ۱۲:۲۸


اگر ظن قوی”آیا او من را دوست دارد؟” تمام مدت شما را آزار می‌دهد، از این ۱۸ نشانه‌ی زبان بدن استفاده کنید تا بفهمید آیا او واقعا شما را دوست دارد یا نه.

تقریبا همیشه، بی‌نهایت آسان است که بفهمید یک مرد شما را دوست دارد. اگر او یک دوست یا کسی است که با او صحبت می‌کنید، فقط کافی است هنگامی که اطراف شما است رفتارش را زیر نظر بگیرید.

از طرف دیگر، اگر به یک مرد خجالتی دل باخته‌اید و می‌خواهید بدانید آیا به شما علاقه دارد یا نه، فقط باید به او فرصت مناسب را بدهید تا حرف دلش را بزند.

اما اگر مردی که فکرتان را مشغول کرده‌است، کسی است که هنوز به خوبی نمی‌شناسید چه می‌کنید؟

اگر احساس کنید یک مرد جذاب شما را دوست دارد، اما هنوز مطمئن نیستید واقعا شما را دوست دارد، چه می‌کنید؟

آیا او واقعا من را دوست دارد؟

وقتی یک مرد با شما ارتباط برقرار می‌کند خواندن ذهن‌اش آسان است.

اما وقتی آن مرد خجالتی است یا مردی است که هنوز به شما معرفی نشده‌است، کار کمی سخت می‌شود.

اگر یک مرد به شما علاقه نشان می‌دهد اما واقعا دوست‌تان نیست، فقط می‌توانید به حس‌تان اتکا کنید تا قصد او را قضاوت کنید و پی‌ببرید آیا واقعا شما را دوست دارد یا نه.

اما اگر یاد بگیرید وقتی او اطراف‌تان است حواس‌تان را جمع کنید، فقط کافی است زبان بدن او را زیر نظر بگیرید تا پی‌ببرید او چیزی بیش‌تر از یک دوستی ساده در ذهن دارد یا نه.

رمزگشایی ذهن یک مرد با زیر نظر گرفتن زبان بدن او

خواندن زبان بدن یک مرد می‌تواند آشکار کند آیا او واقعا شما را دوست دارد، یا فقط حوصله‌اش سر رفته‌است و به دنبال سرگرمی برای گذراندن وقت است.

این بار که اتفاقی به او برخوردید، نزدیک او بنشینید یا پشت سرش راه بروید، به رفتار او بادقت توجه کنید. به احتمال خیلی زیاد جواب سوال‌تان را به سرعت پیدا می‌کنید.

اگر سوال بزرگ “آیا او من را دوست دارد” تمام روز در ذهن‌تان زنگ می‌زند، و این گمان هر روز کمی بیش‌تر شما را درگیر می‌کند، از این ۱۸ نشانه‌ی زبان بدن برای خواندن ذهن او استفاده کنید.

۱. فورا تغییر می‌کند.

اگر مردی شما را دوست داشته‌باشد یا علاقمند باشد شما را تحت تاثیر قرار دهد، به محض این‌که ببینید شما در آن نزدیکی هستید فورا رفتارش تغییر می‌کند. اگر می‌خندد، ناگهان متین و موقر می‌شود. یا اگر آرام نشسته است، ممکن است هیجان‌زده شود یا سعی کند در میان دوستان‌اش در مرکز توجه باشد.

۲. همان احساسی را دارد که شما دارید.

وقتی یک مرد شما را دوست دارد، همیشه از دور شما را نگاه خواهدکرد، به‌ویژه وقتی با دوستان خودتان هستید و به افراد دیگری که اطراف‌تان هستند توجهی ندارید. اگر به یک جوک می‌خندید، به سرعت بچرخید و فورا با او چشم در چشم شوید. ممکن است او را، در حالی‌که یک لبخند بزرگ صورت‌اش را پوشانده‌است، محو تماشای خودتان بیابید. چون احتمالا دارد در ذهن‌اش با شما می‌خندد.

۳. ارتباط چشمی نهایی.

اگر از خودتان می‌پرسید آیا او شما را دوست دارد یا نه، دنبال این نشانه بشد. آیا قبل از این‌که از اتاق خارج شود، هر قدر هم مشغله داشته‌باشد یا با هر فردی که باشد، با شما ارتباط چشمی برقرار می‌کند؟

به احتمال خیلی زیاد، می‌خواهد برای آخرین بار به شما نگاه کند، حتی اگر فقط برای یک ثانیه‌ی بیش‌تر باشد.

۴. با شما رو در رو می‌شود.

در یک رویداد یا دورهمی شما هر کجا نشسته‌باشید، همیشه او را درمی‌یابید که به نحوی جایی قرار گرفته‌است تا این شانس را داشته‌باشد که بدون گردن کشیدن، مستقیما محو تماشای شما شود. ممکن است رو به روی شما بنشیند، یا گوشه‌ای دور از شما بنشیند، اما هر جا بنشیند، خواهیددید همیشه منظره‌ای واضح از شما دارد.

۵. خیلی خودنمایی می‌کند.

وقتی شما آن اطراف هستید در شوخی زیاده‌روی می‌کند یا کارهای بامزه می‌کند. و همیشه اول به شما نگاه می‌کند تا واکنش‌تان را ببیند. مهم نیست بازی می‌کند، یا سر به سر دوست‌اش می‌گذارد، یا فقط در کافه‌تریا وقت‌گذرانی می‌کند. اگر کاری می‌کند که نگاه‌ها را به سوی خودش جلب کند، به دنبال نشانه‌ای است تا بفهمد در لحظه‌ی درخشش‌اش به او توجه کرده‌اید یا نه.

۶. به شما نزدیک‌تر می‌شود.

وقتی یک مرد شما را دوست دارد، می‌خواهد در نزدیکی شما باشد، حتی اگر حتی یک کلمه هم با شما رد و بدل نکند. آیا در آسانسور نزدیک شما می‌ایستد؟ آیا حتی با وجود این‌که فضای زیادی وجود دارد با فاصله‌ی کمی پشت سر شما راه می‌رود؟ احتمالا او دارد در درون خودش برای شما می‌میرد و آرزو دارد روزی شما را در آغوش بگیرد.

۷. زیاد محو تماشا می‌شود.

آیا مدام درمی‌یابید این مرد محو تماشای شما شده‌است؟ یا به محض این‌که سرتان را به سوی او می‌چرخانید نگاه‌اش را می‌دزدد؟ این نشانه‌های بزرگ بیانگر این است که آن مرد به شما علاقه دارد.

۸. آزرده می‌شود.

اگر می‌خواهید بدانید یک مرد شما را دوست دارد یا نه سعی کنید وقتی آن اطراف است برای مرد دیگری دلبری کنید. اگر حقیقتا شما را دوست داشته‌باشد، ممکن است از دیدن شیرین‌زبانی شما برای یک مرد دیگر آزرده شود. و گاهی حتی ممکن است از آن‌جا دور شود.

۹. نگاه‌های متضاد.

آیا این مرد وقتی با شما فاصله دارد چند ثانیه عمیقا محو تماشای شما می‌شود؟ از طرف دیگر، آیا وقتی نزدیک‌تان است محجوب می‌شود و از نگاه کردن به شما خودداری می‌کند؟

احتمالا او خجالتی‌تر از آن است که یک حرکت جسورانه بکند، حتی با وجود این‌که شما را دوست دارد.

۱۰. عاشق غافلگیری است.

آیا وقتی این مرد به صورت غیرمنتظره شما را می‌بیند چهره‌اش باز می‌شود؟ اگر یک مرد شما را دوست داشته‌باشد و زمانی که اصلا انتظارش را ندارد ناگهان شما را ببیند، به‌صورت غیرارادی با خودش لبخند عمیقی می‌زند. فقط کافی است برای خواندن این نشانه حالت چهره‌اش را زیر نظر بگیرید.

۱۱. سعی می‌کند برای شما خوش‌زبانی کند.

نحوه‌ی صحبت کردن او با شما با صحبت کردن‌اش با دیگران متفاوت است. وقتی یک مرد شما را دوست دارد، با شما بی‌پرواتر صحبت می‌کند یا انگار به چیزی که شما می‌گویید بیش‌تر علاقه دارد. از صدایی بم‌تر استفاده می‌کند تا مردانگی‌اش را به شما نشان دهد، حتی هنگامی که فقط از شما می‌خواهد سس را به او بدهید.

۱۲. دست انداخته می‌شود.

این یک نشانه‌ی کاملا آشکار و گویا است که بفهمید آیا یک مرد واقعا فریفته‌ی شما است یا نه. وقتی وارد جایی می‌شوید که او با دوستان‌اش آن‌جا است، چشمان‌تان را باز کنید و رفتار دوستان‌اش را زیر نظر بگیرید.

اگر دوستان‌اش نگاه‌شان را به سوی او بگردانند، با آرنج به او بزنند، یا حتی به او لبخند بزنند، احتمالا دارند به خاطر این‌که شما آن‌جا هستید او را دست می‌اندازند.

۱۳. راست می‌ایستد.

وقتی یک مرد دختری را دوست دارد، می‌خواهد بهترین روی خود را به او نشان بدهد. آیا وقتی پشت سر آن مرد راه می‌روید صاف یا استوار می‌ایستد؟ احتمالا به‌طور غریزی سعی می‌کند با امید تحت تاثیر قرار دادن شما، بهترین ویژگی‌های فیزیکی‌اش را به شما نشان بدهد.

۱۴. حرکات شما را تقلید می‌کند.

اگر مقابل مردی نشسته‌اید که دوست‌اش دارید، ‌به‌طور غریزی، بدون این‌که حتی متوجه شوید، رفتار او را تقلید می‌کنید. اگر تکیه دهد، شما هم تکیه می‌دهید. اگر یک جرعه آب بنوشد، شما هم همین کار را می‌کنید. مردان هم همین‌طور هستند. وقتی یک مرد شما را دوست دارد، او نیز رفتار شما را تقلید خواهدکرد، و هرگز حتی متوجه نخواهدشد که دارد این کار را می‌کند.

۱۵. رفتارهای اغواگرانه.

وقتی یک مرد محو تماشای شما می‌شود و شما را دوست دارد، قصدش فقط این نیست یک دل سیر شما را نگاه کند. او می‌خواهد با نگاه خیره‌ی اغواگرانه‌اش شما را تحت تاثیر قرار بدهد. وقتی آن مرد به شما خیره می‌شود، نگاهی سطحی به او بیندازید تا زبان بدن‌اش را بخوانید. اگر به آرامی چانه یا صورت‌اش را مالش می‌دهد، یا اگر دست به چانه گرفته و با حالتی مغرورانه به شما خیره شده‌است، احتمالا سعی دارد در نظر شما جذاب جلوه کند!

۱۶. دوست دارد مرتب باشد.

آیا به نظر می‌رسد این مرد درست لحظاتی قبل از ورود شما خودش را مرتب کرده‌است؟ اگر یک مرد دائم نگران ظاهرش است یا هر بار شما آن اطراف هستید سعی می‌کند بهترین رفتار را داشته‌باشد، یقینا سعی دارد تاثیر خوبی روی شما بگذارد.

۱۷. درباره‌ی شما سوال می‌کند.

وقتی یک مرد دختری را دوست دارد، نمی‌تواند مقاومت کند و سعی می‌کند با پرس‌وجو اطلاعات بیش‌تری درباره‌ی او به‌دست بیاورد. آیا هیچ‌یک از دوستان‌تان به شما گفتند آن مرد درباره‌ی شما پرس‌وجو می‌کند یا سعی می‌کند بیش‌تر درموردتان بداند؟ اگر این‌طور است میخ‌تان را کوبیده‌اید. این مرد مطمئنا دلباخته‌ی شما شده‌است، و می‌خواهد شما را به نوعی بیش‌تر از یک دوست معمولی بشناسد.

۱۸. اغلب اوقات به او برمی‌خورید.

گاه به گاه برخوردن به کسی که او را می‌شناسید‌ می‌تواند فقط یک اتفاق باشد. اما اگر تمام مدت در مکان‌های مختلف به یک مرد برمی‌خورید، چه احساسی به شما دست می‌دهد؟ شاید دست سرنوشت می‌خواهد شما با او آشنا شوید. یا آن مرد خجالتی مراقب شما است و منتظر یک فرصت عالی است تا به سوی شما بیاید و بگوید سلام.

اگر متوجه “این ۱۸ نشانه‌ی آیا او من را دوست دارد” شدید، همیشه مجبور نیستید منتظر یک مرد بمانید تا از شما دعوت کند بیرون بروید تا بفهمید شما را دوست دارد. گاهی، فقط کافی است وقتی اطراف‌تان است زبان بدن او را زیر نظر بگیرید و نشانه‌ها را بخوانید.

NASIM
سلام
یه پسری هست که خیلی مزه میندازه یا خیلی نگاه میکنه یا هی میخواد باهام حرف بزنه😐
علتش چیه؟
کشش اقایون به سمت خانوم ها طبیعی هست
nazi
سلام چند شب پیش عروسی بودیم هر وقت سرمو بلند میکردم میدیم ک یکی از پسرای همشهریمون نگتم میکنه منم اهمیت ندادم تا اینکه مادرش ب مادر من زنگ زدو خواستگاری کرد ولی قبلا خعلی دوس دختر داشته بچه ها ک میگن الانم داره من نمیدونم چ جوری بهش اعتماد کنم
در اینجور افراد احتمال اینکه بعد از ازدواج دوستانشون رو کنار بذارن خیلی کم هست ولی بعید نیست 
mahsa
سلام ببخشید من ازیه پسرفامیل مون خوشم اومده ولی مغروره خیلی کم بهم نزدیک میشه ولی چن وقت پیش مادرش ازم خواستگاری کرد من هنوزنمیدونم باخواست خودش بوده یابدون خاست چی کارکنم؟
سلام . اجازه بدین که پا پیش بگذارن و با خودشون صحبت کنید 
غیر از این چهارچوب شما به ایشون نزدیک نشید
asal
من مشکلمو فرستادم ولی برام جواب نیومده...
نظرتون خصوصی بوده . وقتی نظرها به صورت خصوصی فرستاده میشن امکان این رو ندارم که بهشون پاسخ بدم . 
دوباره نظرتون رو به صورت عمومی بفرستید 
asal
باسلام؛
حدود چند سال است که عاشق فردی مغرور شده ام وهر کاری می کنم به او نمی رسم ...
تا اینکه احساس خود را از طریق اس ام اس به او گفتم و او گفت که دیگر به او پیام ندهم. ولی من گفتم هیچ حق اعتراضی درباره دوست داشتن من به خودت نداری و اوهم چیزی نگفت و حالا من دو روز برای او قلب میفرستم.
لطفا کمکم کنید .
سلام . خیلی نزدیک شدن به فرد بدون اینکه تمایلی از طرفش باشه حتی اگه به رابطه منجر بشه بعدها میتونه یکی از عوامل مخرب رابطه باشه
فرد هر چقدر هم که معرور باشد اگر تمایلی به شما داشته باشد حتی به صورت کوچکترین واکنش در بدن فرد بروز میکند مثل شیوه نگاه کردن یا صحبت کردن 
زهرا
سلام
استادم اوایل ترم محترمانه برخورد میکرد .متوجه همه بود ولی توجه خاصی نسبت به من داشتن .. درچند مورد من به ایشان بی احترامی کردم و توجه ایشان بیشتر شد ولی نه دیگر دوستانه بلکه با مخلوط لج و عصبانیت ... برایم سواله این عصبانیت از روی چیست ؟ نادیده گرفته شدن؟؟... تنفر؟؟؟علاقه؟؟
طبیعیه که با بی احترامی به دیگران نمیتونیم توقع محبت نسبت به خودمون رو داشته باشیم 
دخمل مهلبون
سلام من یه دختر چادری هستم رفتارم هم جوری نیست که بخوام کسی رو به طرف خودم جذب کنم من یه دوست دارم  که داداش داره و چند وقتیه حس میکنم یه جوری با من رفتار میکنه همسایمون هستن رفتارش با گذشته یکی نیست همیشه سعی نزدیک من باشه همش میخواد سر صحبت رو باز کنه چند باری هم خودشو به من میزنه ولی بعدش خودشو به راه دیگه میزنه البته باز هر وقت دیدمش زل زده توی چشم های من حتی وقتی نگاش نمی کنم دوستام میگن همش نگات میکنه چند باری هم دیدم دوستاش دستش میندازن خنده ی ریز ریز دارن گاهی اوقات هم یه تنه بهش میزنن و میخندن به نظرتون از اینکارا منظور داره 
اینم بگم که همه نشانه های بالا رو داره
ممنون میشم پاسخ بدین
توی رفت و امد ها و مراوده های زیاد این اتفاق ها طبیعیه 
توی روابط احتیاط کنید و توجه لازم رو داشته باشید 
مریم
سلام  پسری قبلا زیاد نگاهم میکرد اما الان احساس میکنم  تا من رو میبینه انگار میخواد فرار کنه  علتش چیه؟
شاید خجالت ... 
مریم
باسلام من پسری رو دوست دارم اما نمیدونم اون هم به من چنین حسی و داره یا نه باهام شوخی میکنه لجم و درمیاره وبرای درس هام کمکم می کنه هروقت ازش کمک خواستم کمکم کرده 

سلام / تا با شما چیزی رو در میون نگذاشتن خیالبافی نکنید
فاطمه
سلام آقای همسایه مون که مجرد سر ماشینم کمک میکرد خیلی عاشقانه برخورد میکرد مامانم میگه خیلی عاشقت. من اولش خیلی توجه نکردم گفتم اگر چیزی باشه خودش میگه. هرازگاهی واسه ماشین بش تکست میدادم. ولی جدیدارفتارش سرد و رسمی شده. مامانم میگه تو سرد برخورد کردی که این جوری شده ولی من میگم همسایه هستیم من نباید حرکتی کنم شاید از من خوشش نمیاد ولی مامان میگه ابن جوری نیست. نمیدونم چی کار کنم
سلام / معمولا همسایه ها با هم برخورد گرمی دارن و این دلیل خوبی نیست برای این که به شما حسی داشته باشن / تا خودشون درخواست ندادن شما پا پیش نگذارید 
بیتا
سلام من دو ماه با پسری حرف زدم قصد ازدواج داشت بعد از دوماه گفت میخوام بیام خواستگاریت بعد از سه روز چقدر زنگ زدم پیام دادم بر نداشت بعد از دوماه جواب ندادن به پیام ها بر داشت گفت من دیگه دوستت ندارم ولی من دوستش ندارم چیکار کنم که برگرده تورو خدا کمکم کنید 
دنبال کسی که نمیخوادتون نرید ... خودتون رو زیر سوال میبرید 
شخصیت خودتون کوچیک میشه ... خرد میشید 
میترل
سلام خسته نباشید دختری هستم چادری دانشجو هستم و مدتی هست که استادم رفتارهای خاصی با من داره و فقط هم با من اینطوریه.فوق العاده به طور غیرمستقیم به من میفهمونه که دوسم داره ولی الان چند وقتی هست که به من بی محلی میکنه واقعا نمیدونم برای جلب توجه این کار رو میکنه.به نظر شما دلیلش چیه؟
سلام / تا اقدامی نکردن شما پا پیش نگذارید
تمنا
سلام خسته نباشید من با ی پسری نزدیک دوماه هست تو مجازی باهم آشنا شدیم میگ بهم تو نگاه اول تو عکس عاشقت شدم میگ برام گریه میکنه حتی عکس گریه کردنش و صداشم برام فرستاده چند باری خواستم باهاش کات کنم نمیزاشت برم حتی بهش گفتم دوست ندارم گفت نمیزارم ترکم کنی تا بحال چیز بدی هم ازم نخاسته به نظر شما این میتونه از عشق یا دوست داشتن باشه؟
به نطرتون پاش وایستم؟ 
تورو خدا جوابمو بدین بین دوراهی گیر کردم خاهش مکنم
سلام 
رابطه ای که توی مجازی شروع بشه توی مجازی هم تمام خواهد شد / تا میتونید خودتون رو درگیر این رابطه ها نکنید / البته رابطه های موفقی هم داشتیم ولی درصدشون کم هست 
اگر فکر میکنید ایشون در تصمیمشون مصمم و جدی هستند میتونید بهشون فرصت بدید / توی این شرایط فقط از قلبتون تبعیت نکنید و عقلتون رو هم به کار بگیرید 
و کمه
سلام دوستان استاد کورس ام در  اوایل با من خیلی جنگ میکرد اما حالی متوجه نگاه هایش رفتارش شدیم مطمن هستم که من را دوست دارد در هر جای که نباشم مرا از هر کسی میپرسد حالی شما در این مورد چی میگویند.
سارا
سلام،من یه دانشجوهستم ومدتی توی دانشگاه یکی ازازاساتیدم رفتارش بامن نسبت به بقیه فرق داره؛وقتی میبینمش بااینکه حجابم خوبه خیلی ازم ایرادمیگیره که موهات بیرونه آرایش نکن چادرت چراازسرت میفته،ولی درمقابل دوستانم این رفتاررونداردوقتی اعتراض میکنم چرافقط به من گیرمیدی میگه فقط بخاطرخودته ومن به خاطررفتارش بهش وابسته شدم واحساس میکنم شایدبه من حسی داردبه نظرتون دلیل رفتارش چی هست؟
سلام / اگر فکر میکنید ایشون به شما حسی دارند بهتره که از خودشون بشنوید
ماریا
سلام من یکی از فامیلام وقتی که تو اتاق تنهام میاد به اتاق سرمیزنه بدون اینکه کاری داشته باشد وبرخی اوقات دورازچشم پدرومادرم بهم خیره میشه ایا اون منو دوست داره
ب
سلام . سوالی که دارم این که اگه پسرا به دختران دیگر توجه بکنه وبه کسی که اورا دوست دارد توجهی نکنه معنیش چیه؟
سلام
گاها بی محلی کردن هم میتونه به نحوی جلب توجه باشه .

لیلا
سلام....خسته نباشید....
میخواستم سوالی رو بپرسم که ذهنمو خیلی مشغول کرده....یکی از پسرایی که رشتشون با من فرق میکنه،حس میکنم بهم علاقه داره و نمیاد بگه....مثلا خیلی وقتا باهاش برخورد میکنم و نگاهم میکنه و اینکه گاهی اوقات میفهمم که پشت سرم راه میرفت یا وقتی که با یه دختر دیگه ای داشت صحبت میکرد انگار داشت دنبال یه نفر دیگه میگشت که منو دید نگاهش میخکوب شد...گاهی اوقات هم سعی میکنه منو نگاه نکنه و با یه گروه دختر دیگه میره....به نظرتون من حسم درسته؟؟
دلارام
 سلام ببخشید من خواب دیدم تو خوابم ی پسری از فامیل که بهشم شک کردم دوسم داره تو خواب بهم گبت دوست دارم گفت عاشقمه به نظر شما میتونم اعتماد کنم بهش به نظرتون واقعا منو میخواد؟
تاسمل
خوووبه
ندا
سلام ببخشید.. من دویا سه سالی متوجه شدم که پسرعمه ام رفتارش به من خیلی خاصه ..البته منم خیلی دوسش دارم یعنی تاحالا نشده رفتار یه پسر انقدر برام مهم باشه ولی رفتار اون برام مهمه...خیلی رو داره.. مثلا همین چندوقت پیش خواهرم رو خواهرزن صدا زد با اینکه هیچی بین مانیست ...خیلی تعجب کردم والبته قندکیلو کیلو تو دلم آب شد...یه چیز دیگه هم برام شک برانگیز بود که دو یا سه روز قبل این اتفاق مادرم بهم گفت اگه پسرعمه ات خواستگاریت بیاد قبول میکنی؟!!
واقعا نمیدونم دوسم داره یا همینجوری سنتی میاد تا خواستگاری کنه؟!(اولین نفریم که میاد خواستگاریش)
یه بارم دیدم که از یکی ازفامیلامون داشت آمارم رو می گرفت خودم شنیدم
به نظرتون دوسم داره یا من خیال بافی کردم؟!
لطفا کمکم کنید.
گاهی اوقات صرفا نمیشه احساسی تصمیم گرفت
ترنم
سلام ببخشید اگه پسری دختری رو دوست داشته باشه اون دختر رو اذیت میکنه یا لجش رو درمیاره؛؟؟
اگه پسری عاشق دختری باشه با دخترای دیگه چگونه رفتار میکنه؟
ممنون میشم جواب هر دوسوالمو تو سایت بگذارید با تشکر از مدیر محترم
رفتار مردها بسیار ساده است ...


دلارام
سلام ببخشید ایا با یکبار دیدن پسری میتوان فهمید او مارا دوست دارد؟
ایا درست میباشد حس ششم خانوما قویه و پسری دوستشون داره حس میکنن؟
قویه اما نه در حدی که با یکبار دیدن متوجه حش طرف مقابلتون بشین ...
دلارام
سلام ببخشید ایا درسته که میگن حس شیشم دخترا و خانوما قویه و دوست داشتنه پسرارو حس میکنن؟
ینی اگر پسری عاشق دختر باشه دختر از طریق حس ششمش ان دوست داشتن و عشق پسر رو درک میکنه؟
خواهشمندم جوابم را بدین با تشکر فراوان 
سلام 
دوست داشتن فقط ظاهری نیست و باید با تمام وجود حس بشه 
گاهی اوقات خیالبافی بیش از حد باعث میشه که این حس ششم به درستی کار نکنه 
لذا تا اقدام نکردن و درخواستشون رو مطرح نکردن دلخوش نکنید
سیتا
سلام ببخشید پسرا اگه دختری رو دوست نداشته باشن بهشون اهمیت میدن؟
به نظر شما میشه دوست داشتن پسرارو حس کرد یعنی به دل دختر میوفته که پسر دوسش داره؟؟؟

جوابمو تو سایت بزارین ممنون
ناخودآگاه رفتارشون با کسی که دوسشون دارن متفاوت بابقیست
سیتا
سلام ببخشید پسرا اگه دختری رو دوست نداشته باشن بهشون اهمیت میدن؟
به نظر شما میشه دوست داشتن پسرارو حس کرد یعنی به دل دختر میوفته که پسر دوسش داره؟؟؟
فرشته
سلام. ببخشید من دختری هستم چادری و محجبه. دانشگاه آزاد درس میخونم. استادم یکسال ازم بزرگتره. استادم از همان جلسه اول ورودم به کلاس تحویلم گرفت تا الان که ترم آخرم. فقط منو خاص تحویل میگیره و بس. استادم جوان و متدین هستش. حتی توکلاس چراغ سبز داده چندمورد طوریکه فقط خودم متوجه بشم. اخیرا من دانشگاه یک درخواست داده بودم رفتم پیش ایشان که کمکم کنه. بهم گفتش من پیشنهاد میکنم یکی از خانواده تو بیار پدری برادری کسی رو بیار که کاراتو پیگیری کنه. بنظرتون استادم قصد ازدواج دارند با من؟
تا از سمت خودشون چیزی مطرح نشده خیال بافی نکنید

ستایش
سلام ببخشید ایا لین درسته که اگر پسری دختری رو دوست داشته باشع اون دختر تا حدودی حس میکنه و براش با همه پسرا متفاوته؟؟
وایا پسری اگر واقعا عاشق دختری باشه با بقیه دخترا گرم نمیگیره بهشون توجه نمیکنه؟؟؟
خواهشا جواب منو بدین با کمال تشکر برام خیلی مهمه
عشق واژه ی عجیبیه . سعی کن حسش کنی
وقتی کسس شما رو دوست داره نسبت به شما احساس تملک و تعهد داره ...
ستایش
سلام اگه میشه جواب منو بدین مدیر عزیز یا تو سایت بگذارین یا تو ایمیلم دو دفعه هست سوال کردم
پاسختون رو توی نظرات قبلی دادم 
ستایش
سلام ببخشید پسری اگر دختری را دوست داشته باشد حرص دختر را در میاورد باهاش شوخی میکند شوخیای حرص دراد؟
ازتون خواهش میکنم جواب من را بدین 
یک رابطه خوب رو ماییم که میسازیم 
یه رابطه به خودی خود عاشقانه یا در شرایط ایده عال قرار نمیگیره 
برای یک رابطه ی خوب باید تلاش کرد ...
باید خوب نگاه کرد 
خوب دید 
خوب شنید
و خوب درک کرد 
ستایش
سلام ببخشید یک پسر تو فامیل ما هست من یکبار عید دیدمش بهم نگاه میکرد ی شب سر سفره تو اتاق بودم در رو باز کردم تو اون جمعیت و سروصدا متوجه اومدنم شد همین طوری نگام میکرد یا ی شب بیرون سردم بود برام کتشو در اورد البته به شوخی گفت تو تنت پاره میشه منم ناراحت شدم اونم کلی عذر خواهی کرد یا اینکه همش میگفت دوست دختر ندارم و چند ماهه سینگلم و یک نفر گفت فلان شخص دوست دخترشه دختر همسایشونه مامانم گفت اخی دوسش داری هیچی نگفت منم اونجا بودم انگار ناراحت و عصبی شد سرشو رو صندلی ماشین گذاشت اینا به نظرتون نشونه دوست داشتنه؟؟؟
خواهش میکنم جوابمو بدین ممنونتون میشم
به قلبتون رجوع کنید 
گاها ظاهر ادمها پاسخ خوبی برای سوال های ذهن ما نیستند  ...
Maryam
سلام بسیار جالب بود، متاسفانه آقایون انگار این رفتارها رو فقط برای جلب توجه وعرض اندام نشون میدند دخترای بیچاره هم باور میکنن خبری هست درحالی فقط مدتها احساسشون به واسطه همین رفتار آقایون به بازی گرفته میشه، خداوند جای حق نشسته امیدوارم تمامی پسرایی که بی جهت دلبری کردند ودل دختری رو با نگاه و رفتارشون لرزوندن هیچ وقت به عشق وحقیقی دست پیدا نکنند.
مریم
همه ی این رفتارها رو پسر مورد علاقم در قبال من انجام میداد.به شکل محسوس.یه مهندس خوشتیپ و از هر نظر مناسب برای ازدواج که سنشم طوری نبود که فکر کنم اهل دوستیه.برخوردا وتوجهاتش طوری بودکه دیگران متوجه شده بودن.اما اخرشم فهمیدم که هدفش از این رفتارا تحت تاثیر قرار دادن من برای دوستیه , فقط. یه پسر پخته و کار بلد که بلده چجوری دخترارو تحت تاثیر بذاره.دخترا لطفا گول نخورین.اگه کسی هدفش ازدواجه عنوان میکنه , چون برخلاف دخترا پسرها محدودیتی درابراز علاقه به کسی که دوستش دارن ندارن
خانم گل


سلام و عرض خسته نباشید پسری که منم دوسش دارم همینا برای صادق بود ولی هنوز پاپیش نذاشته .دعاکنیدمشکلاتش حل بشه وبیاد.اینکه به یه پسرهمیشه فرصت بدید تا خودشو نشون بده 
.یا علی 

مریم
عاااالی بود 
ممنون😉😉😉
مریم
عاااالی بود 
ممنون😉😉😉
تکسوار عشق
من حدود پنج ساله عاشق مردی هستم خودموکشتم اینقدبهش محبت کردم وتمام خواستگاراموردکردم ولی هنوزنمیدونم دوسم داره یاته این خصوصیاتی ک شماگفتید بیشترش رودارع ولی هیچ وقت نمیذاره بفهمم
notice
Thanks for sharing your thoսghts on پست عاشقانه.
Ꭱegards
تارا
سلام،با خوندن هرکدوم از نشانه ها یک لبخند بزرگ و حس خوبی به من دست میدهد زیرا مطمئن شدم احساس من اشتباه نکرده.ممنون از مطلبتون
چه خوب :)
سوگند
سلام . من مدت یه ساله وقتی توی مدرسه قبلیه برادرم میرم هیعت کمک ی پسریو میدیدیدم ک تواین یک ماه نا خداگاه شیفتش شدم . من و اون نمیتونیم باهم حرف بزنیم فقط از لای پرده میشینم و تماشاش میکنم میخواستم بدونم ماک باهم حرف نمیزنیم چشوری بفهمم دوسم داره یا نه . ولی وقتی پیشش وای میسم با دوستاش بگوو بخندمیکنه.. چیجوری بفهمم ؟
ملیسا
بعضی از اخلاقاش فقط ابنجوری ممنون از مطالب خوبتون
ملیسا
بعضی از اخلاقاش فقط ابنجوری ممنون از مطالب خوبتون
یاسمن
سلام پسری هست که نظرمنو جلب کرده راستش مااز بچگی باهم بازی میکردیم تااینکه ازهم فاصله گرفتیم حدود ده یازده سال مگذره ومن امسال تازه بطور اتفاقی همودیدیم  دوستام میگن اون همش داره نگات میکنه ولی خودم به نگاه کردنش اصلا توجه نمکردم وهروقتی من میخوام برم پشت سر میاد وقتی بهم نزدیک شد ازم جلومیزنه میره میخواستم بدونم منظورش چی؟
عسل
سلام این نشانه هایی که گفتید همه اش در مردی که دوستش دارم بود 
الان دو سال همدیگرو ندیدیم ینی ممکنه هنوزم منو همون جوری دوست داشته باشه یا نه آخه اون مرد هست همه میگن مرد ها زود فراموش میکنن 
لطفا بگید اگه دوباره برم ببینمش دوستم داره یا نه
م...
سلام. ممنون از مطالبت عالی بود. ولی نمیدونم چرا پسره همین رفتارها رو قبلا داشت ولی پاپس کشید.
هستی
خیلی ممنون عالی بود من می دونستم که طرف مقابلم منو دوس داره ولی الان باخوندن این مطالب مطمئن مطمئن شدم...
خوشحالم که اینطوره D:
Egypt
October 2, 2012 at 3:49 pm/ar a class that i am taking i have to build two scale models and i need to replicate glass. I need a cheap material and a material that is also easy to cut with simple home tools. I need help because my model is due just 3 weeks!!! please help me! Reply
فائزه
سلام عزیزم ممنونم بابت اطلاعات خوبی که دادی خداکنه حرفات درست باشه چون تموم کارهارو اون‌پسری که من شیفتش شدم انجام میده بازم مرسی 
خواهش میکنم :)
امیدوارم تو و پسری که شیفتش شدی برسین بهم :)
yasi adkd
عالی بود ...
ممنون :)
ملسی :) امیدوارم دوسداشته باشین :)
میثم ر...ی
سلام عزیزم
وبلاگ زیبا و جذابی داری.
موفق باشی دوست عزیز.
مرررسی :)
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
دپ هون,سایت عاشقانه ها,هون دپ, سیک هون,عشق,عاشقانه,پست عاشقانه,متن عاشقانه,عکس عاشقانه,depheaven
Designed By Erfan Powered by Bayan