دپ هون|عاشقانه|متن عاشقانه|پست عاشقانه|سایت عاشقانه|پاتوق عشق

سایت عاشقانه|پست عاشقانه|متن عاشقانه|مطلب عاشقانه|جمله عاشقانه عاشقانه|عاشقانه|پاتوق عشق|اس ام اس عاشقانه

۴۶ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

🚀 مهارت‌هایی برای بهبود زندگی_پارت چهار


4_ یک زبان خارجی یاد بگیرید

در برهه‌ای از زمان هستیم که یادگیری یک زبان خارجی در خیلی از زمینه‌ها می‌تواند شما را رو به جلو سوق دهد. از طرفی یادگیری زبان جدید امروزه نسبت به گذشته خیلی ساده‌تر شده است و فضاهای آنلاین زیادی وجود دارد که به صورت رایگان به شما در این خصوص کمک می‌کنند.


ادامه دارد..

#مهارتهای_کاربردی


۳۱ خرداد ۹۵ ، ۱۳:۳۸ ۵ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
پست عاشقانه

معاشرت

✳️ معاشرت با افراد خوشحال و شاد باعث افزایش رضایت از زندگی می‌شود. حتماً تا به حال با کسانی برخورد کرده‌اید که فقط نوع خندیدن‌شان باعث شادی و حتی خنده‌ی شما شده است. براساس تحقیقات جدید منتشر شده در نشری‌ی تخصصی «شناخت غدد داخلی و تاثیر آنها بر اعصاب و روان»، افسردگی و خوشحالی هردو به شدت مسری هستند و معاشرت با اشخاصی که به هرکدام از این موارد تمایل بیشتری دارند، مستقیماً  بر روحیات شما تاثیر می‌گذارد!

#زندگی_موفق


۳۱ خرداد ۹۵ ، ۰۳:۰۴ ۳ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
پست عاشقانه

زندگیدهمین حالاست_افلاطون

⁉️ از افلاطون پرسیدند: شگفت‌انگیزترین رفتار انسان چیست؟ 

پاسخ داد: از کودکى خسته می‌شود، براى بزرگ شدن عجله مى‌کند و سپس دلتنگ دوران کودکى خود مى‌شود .

ابتدا براى کسب مال و ثروت از سلامتى خود مایه مى‌گذارد سپس براى باز پس گرفتن سلامتى از دست رفته پول خود را خرج مى‌کند.

طورى زندگى مى‌کند که انگار هرگز نخواهد مرد و بعد طورى مى‌میرد که انگار هرگز زندگى نکرده است!

آنقدر به آینده فکر مى‌کند که متوجه از دست رفتن امروز خود نیست، در حالى که زندگى گذشته یا آینده نیست، زندگى همین حالاست!

۳۰ خرداد ۹۵ ، ۱۲:۵۵ ۷ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰
پست عاشقانه

مهارت‌هایی برای بهبود زندگی_پارت دو

🚀  امور مالی خود را مدیریت کنید

هر چند که این مهارت ضروری به نظر می‌رسد؛ اما خیلی از مردم هنوز آن را یاد نگرفته‌اند. به خاطر داشته باشید که خرج شما باید از میزان درآمدتان کمتر باشد، ضمن این که مقداری پس‌انداز برای خود ذخیره کنید و تخصیص بودجه را به درستی انجام دهید.


ادامه دارد..

#مهارتهای_کاربردی

۳۰ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۳۳ ۲ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
پست عاشقانه

افراد موفق روز کاری خود را چگونه شروع می‌کنند؟_پارت سه


۵- سه کاری که از همه مهم‌تر است انتخاب می‌کنند.

آدم‌های موفق و مبتکر می‌دانند که اگر بیش از حد برای این‌که آن‌ها بتوانند فقط بر کاری که انجام می‌دهند تمرکز کنند و همچنین از چند وظیفگی پرهیز کنند، سه کاری که از همه مهم‌تر است را برمی‌گزینند و شش‌دانگ حواس خود را متوجه این سه کار می‌کنند.


ادامه دارد..

#شروع_روز_کاری 

۲۹ خرداد ۹۵ ، ۱۱:۴۲ ۳ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
پست عاشقانه

ما بلد نیستیم کنار هم باشیم


🚻 اغلب ما سواد رابطه نداریم. بلد نیستیم بفهمیم دنیای آدم‌ها با هم فرق دارد. توقع داریم کسی که با ماست خود ما باشد حتی حاضر نیستیم به نیازها، خواسته‌ها و علایق او توجه کنیم! غرور خودمان را بسیار دوست داریم اما توقع داریم او غرور و نیاز و توقع نداشته باشد و درکش سخت است برای ما، که او دنیایی دارد که خودش ساخته و آن را صرفاً با ما به اشتراک گذاشته، نه اینکه بخواهد بر اساس خواسته‌ی ما دنیای تازه‌ای بسازد، ما بلد نیستیم کنار هم باشیم!

۲۹ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۳۱ ۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
پست عاشقانه

املای نانوشته،غلط هم نداد

✳️ وقتی که راه نمی‌روی زمین هم نمی‌خوری. این زمین نخوردن محصول سکون است نه مهارت. وقتی تصمیم نمی‌گیری وکاری نمی‌کنی، مسلماً اشتباه هم نمی‌کنی؛ این اشتباه نکردن محصول انفعال است نه انتخاب.

خوب بودن به این معنی نیست که درهای تجربه را برخود ببندی و فقط پرهیز کنی؛ خوب بودن در انتخاب‌های صحیح ماست که معنا پیدا کرده و شکل می‌گیرد.

اشتباه کنید اما آن را مجدداً تکرار نکنید! 

پ.ن: املای ننوشته غلط هم ندارد..۲۸ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۲۹ ۳ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
پست عاشقانه

💖 راهکارهای تداوم روابط عاشقانه_پارت نه


۹- اوقات خوش دونفره داشته باشید

مهم نیست در زندگی چقدر مشغله دارید. مطمئن شوید حداقل یک بار در هفته برای باهم بودن با یکدیگر وقت می‌گذارید. تجربه های جدید داشته باشید و از باهم بودن لذت ببرید.

از مکان‌های جدید دیدن کنید. اگر بیشتر اوقات به یک رستوران می‌روید، سعی کنید مکان های دیگر هم تجربه کنید. به شهرهای جدید بروید و از آنجا دیدن کنید.

این یک تجدید قوای فوق‌العاده برای روابطتان خواهد بود و طیف وسیعی از مکالمات جدید را بین شما ایجاد خواهد کرد. قرار ملاقات‌های غافل‌گیر کننده ترتیب دهید، مثلاً لحظه‌ای برای دیدنش به سر کارش بروید.

این مشابه‌ی هدیه دادن است، این کار نه تنها نشان می‌دهد که شما هر لحظه به شریک زندگیتان فکر می‌کنید بلکه نشان از یک نیاز آغشته به دیدن فوری او نیز است.


#عاشق_بمانیم

ادامه دارد..

۲۸ خرداد ۹۵ ، ۰۳:۳۶ ۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
پست عاشقانه

افراد موفق روز کاری خود را چگونه شروع می‌کنند؟_پارت چهار


۴- آن‌ها فهرست وظایف کاری و سر موعد مقرر انجام دادن آن‌ها را ارزیابی می‌کنند.

افراد موفق، لیستی از کارهایی که می‌خواهند انجام دهند دارند و همیشه کارهایی را در ابتدای روز کاری انتخاب می‌کنند که راهبری و از پیش برنامه‌ریزی شده است. آن‌ها ضرب‌العجل‌ها و جلسات کاری مهم را به خود یاد‌آوری می‌کنند و سعی می‌کنند کارهایشان را بر اساس این‌ها زمان بندی و اولویت بندی کنند.


ادامه دارد..

#شروع_روز_کاری 

۲۷ خرداد ۹۵ ، ۲۳:۲۶ ۲ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
پست عاشقانه

اتفاق افتادنش یهتره یا نیوفتادنش

❣ گفت: همه‌ش که نباید تو فکر اتفاقای افتاده باشی، گاهی هم باید به اتفاقای نیفتاده فکر کنی.

به پاهات فکر کن که هنوز داریشون،

به چشمات که هنوز سر جاشونن،

به خونه‌ات که هنوز سیل نبرده‌تش،

به مادرت که هنوز زنده‌اس.

بالاخره یه چیزایی تو زندگی هست که اتفاق نیفتادن و تو میتونی به خاطر همونا خوشحال باشی.

گفتم پس عشق چی؟ آخه هنوز تو عمرم عاشق نشدم.

گفت: راستشو بخوای عشق تنها چیزیه که نمیدونی اتفاق افتادنش بهتره یا اتفاق نیفتادنش!


#ﺑﺎبک_ﺯﻣﺎنی

۲۷ خرداد ۹۵ ، ۱۵:۵۰ ۳ نظر موافقین ۴ مخالفین ۰
پست عاشقانه

مهارت‌هایی برای بهبود زندگی _پارت یک


1. در جمع صحبت کنید

وقتی از وارن بافت، بزرگ‌ترین سرمایه‌گذار تاریخ، خواسته شد که به دانشجویان فارغ‌التحصیل توصیه‌ای داشته باشد، گفت: مهارت خود را در برقراری ارتباط با دیگران تقویت کنید. توانایی صحبت در جمع یکی از مهارت‌های باارزشی است که می‌توانید آن را توسعه دهید.


ادامه دارد..

#مهارتهای_کاربردی

۲۷ خرداد ۹۵ ، ۱۱:۰۵ ۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
پست عاشقانه

مهارت‌هایی برای بهبود زندگی


مهارت‌ها دروازه‌ی ورود به یک زندگی بهتر و باکیفیت‌تر هستند. در این میان مهارت‌هایی وجود دارد که ضرورت یادگیری آن‌ها بسته به شرایط زمانی از اهمیت بیشتر برخوردار است.

هیچ چیز مثل تمرین مداوم نمی‌تواند مهارتی را در ما نهادینه کند. حتی خیلی از مهارت‌ها که در گذشته ذاتی محسوب می‌شدند امروزه با تمرین امکان‌پذیر شده‌اند. درکاربردی بعدی به معرفی مهارتهایی خواهیم پرداخت که در زندگی بسیار کاربردی هستند.


با ما همراه باشید..

#مهارتهای_کاربردی

#پاتوق_عشق

۲۷ خرداد ۹۵ ، ۰۹:۴۷ ۱ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰
پست عاشقانه

💖 راهکارهای تداوم روابط عاشقانه_پارت هشت


۸- او را همانطور که هست بپذیرید

فراموش نکنید شریک زندگیتان با وجود نقطه ضعف‌ها اکنون شما را انتخاب کرده است. یاد بگیرید خصوصیات او را به رسمیت بشناسید و برای آن چیزی که هست، او را دوست داشته باشید.

بدانید که هیچ چیز کاملاً درست یا غلطی وجود ندارد، همه‌ی ما با عینک تجربه می‌بینیم و هیچ حقیقت عینی وجود ندارد و درک هر فرد برای او معتبر است.

این که بخواهید به شریکتان تحمیل کنید که چه چیز درست است و چه چیز غلط، تنها باعث کم‌رنگ شدن رابطه‌تان‌ خواهید شد؛ بنابراین سعی کنید او را درک کنید و از دید او به قضایا نگاه کنید.


#عاشق_بمانیم

ادامه دارد..

۲۶ خرداد ۹۵ ، ۲۱:۵۹ ۲ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰
پست عاشقانه

خود حقیقیتان باشید

✳️ باید ﯾﺎﺩ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﻫﻤﮕﺎﻥ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺷﻤﺎ ﻣﯽ‌ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺁﻟﻮﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺎﺷﯿﺪ، ﺭﺳﯿﺪﻩ، ﺁﺑﺪﺍر، ﺷﯿﺮﯾﻦ ﻭ ﺧﻮﺷﻤﺰﻩ. ﺍﻣﺎ ﯾﺎﺩﺗﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ، ﻫﺴﺘﻨﺪ ﺁﺩم‌هایی ﮐﻪ ﺁﻟﻮ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ. ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻔﻬﻤﯿﺪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﻣﺮﻏﻮب‌ترین ﺁﻟﻮ ﻫﺴﺘﯿﺪ، ﺍﻣﺎ ﺩﻭﺳﺖ ﺷﻤﺎ ﺁﻟﻮ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺭﺩ، ﺣﺎﻻ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﻣﻮﺯ ﺑﺸﻮﯾﺪ، ﺍﻣﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﻣﻮﺯ ﺑﺸﻮﯾﺪ، ﻫﻤﯿﺸﻪ ﯾﮏ ﻣﻮﺯ ﺩﺭﺟﻪ ﺩﻭﻡ ﺧﻮﺍﻫﯿﺪ ﺑﻮﺩ، ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯿﮑﻪ ﻣﯽﺗﻮﺍﻧﺴﺘﯿﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺁﻟﻮﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺎﻗﯽ ﺑﻤﺎﻧﯿﺪ..


کتاب: زندﮔﯽ، ﻋﺸﻖ ﻭ ﺩﯾﮕﺮ ﻫﯿﭻ

#لئو_بوسکالیا

۲۶ خرداد ۹۵ ، ۱۸:۱۰ ۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
پست عاشقانه

💼 افراد موفق روز کاری خود را چگونه شروع می‌کنند؟_پارت ۱تا۳


1- حداقل ۱۵ دقیقه قبل از شروع رسمی ساعت اداری در دفترشان قدم می‌زنند.

افراد موفق به جای عجله کردن و شتافتن در انجام موقت کار‌ها، خانه‌شان را زودتر ترک می‌کنند و با آسودگی‌خاطر بیشتری به سمت محل کار قدم می‌زنند. آن‌ها همچنین چند آهنگ آرام‌بخش را در شروع روز کاری‌شان انتخاب می‌کنند تا هم خلق بشاش‌تری داشته باشند و هم ۱۵ دقیقه وقت اضافی برای آماده شدن به دست بیاورند.


2- فضای کاری‌شان را حرفه‌ای می‌چینند.

همچون یک پزشک در حال جراحی در اتاق عمل و همچون یک آشپز در حال آشپزی در آشپزخانه، افراد موفق قبل از این‌که کارشان را شروع کنند مطمئن می‌شوند که همه ابزارهای مورد نیاز کاری آماده هستند و در موقعیت مناسب خودشان قرار دارند. آن‌ها فضای کاری‌شان را همیشه مرتب و منظم حفظ می‌کنند تا اگر نیازی به چیزی داشتند بیهوده وقت ارزشمند خود را برای پیدا کردن آن‌ها هدر ندهند.


3- کاری را که انجام می‌دهند دوباره بازبینی می‌کنند.

مرور آن‌چه را که قبلاً انجام داده‌اید، مخصوصاً زمانی که از سفر یا تعطیلات آخر هفته باز می‌گردید، بسیار مفید است. آدم‌های موفق هنگامی که می‌خواهند کارشان را دوباره آغاز کنند، خودشان را با کارهایی که قبلاً انجام داده‌اند آماده می‌کنند. پایان کار همیشه حس خوبی در آدم ایجاد می‌کند؛ آن‌ها به جای این‌که مستقیماً به سمت انجام کار شیرجه بزنند، دستاوردها و موفقیت‌های قبلی خودشان را مرور می‌کنند. انجام چنین کاری علاوه بر این‌که مسیر کار بعدی که می‌خواهید شروع کنید را مشخص می‌کند، می‌تواند احساس دوباره موفق شدن و انجام دادن آن کار در شما را نیز تقویت کند.


ادامه دارد..

#شروع_روز_کاری 

۲۶ خرداد ۹۵ ، ۱۳:۰۸ ۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
پست عاشقانه

💖راهکارهای تداوم روابط عاشقانه_پارت۱تا۷


۱- بدون چشم‌داشت محبت کنید

به یاد داشته باشید اگر شما در رابطه‌ی خود خوشحال هستید، باعثش هزاران کار کوچکی است که شریک زندگیتان هر روز برای شما انجام می‌دهد؛ضمن اینکه محبت کردن، ابتدا بیشترین اثر مثبت را روی خودتان می‌گذارد؛ پس با حساب و کتاب، اوقات خود را تلخ نکنید


۲- به او هدیه بدهید

یکی از راه‌های ابراز محبت، هدیه دادن است؛ یک دسته گل، لباس یا زیورآلات که به نظرتان زیبا می‌آید، حتی هدیه می‌تواند هنر دست شما باشد؛ مثل یک کاردستی، یک بیت شعر، یا حتی یک دسر خانگی؛ خلاصه هرچیز بزرگ و کوچکی که به او می‌گوید شما به فکرش هستید، برای این منظور مناسب است


۳- به او بگویید دوستش دارید

کلمات معمولاً واضح‌تر از رفتار می‌توانند احساسات را بیان کنند و گفتن یک جمله‌ی «دوستت دارم» می‌تواند معجزه کند.

البته قرار نیست همیشه به این شکل این جمله را به زبان بیاورید، کافیست کمی خلاقیت به خرج دهید و احساستان را ابراز کنید.


۴- احساستان را ابراز کنید

تماس‌های کوچک، مثل گرفتن دستش زمانی که در حال قدم زدن در خیابان هستید، یا گذاشتن دستتان روی شانه‌اش وقتی نشسته‌اید، به او گرمای عشق و محبتتان را منتقل می‌کند.ج


۵- تحسینش کنید

بگذارید شریک زندگی‌تان همیشه بداند که شما چه چیزی را در مورد او دوست دارید و چه نقاط قوتی در او می‌بینید. عشق‌ورزی تنها در ایجاد رابطه‌ی عاشقانه نیست؛ بلکه با تشویق و حمایت یکدیگر در طول زندگی نیز معنا پیدا می‌کند. به او کمک کنید تا به توانایی‌های خود پی ببرد و در تکاملش بهترین باشد.


۶- با او شریک شوید

علایق و نفرت‌ها، رویا‌ها و ترس‌ها، دستاوردها و اشتباهات و هرچیز دیگری را تنها برای خودتان نگه ندارید. اگر برایتان مهم است، با او نیز در میان بگذارید


۷- سنگ صبورش باشید

بدون قضاوت به حرف‌های شریکتان گوش دهید؛ گوش دادن فعال به صورت بی‌طرفانه و بدون قضاوت می‌تواند به حفظ و محکم‌تر شدن رابطه‌ی عاشقانه‌ی شما کمک کند. اگر قبل از اینکه شریک زندگیتان حرف‌هایش را به پایان برساند، شما حالت تدافعی بگیرید، انگار اصلاً به حرف‌های او گوش نداده‌اید.

گوش دادن به چیزهایی که او را آزار می‌دهد و پیشنهاد کمک، حتی در حد همدلی می‌تواند به محکم شدن رابطه‌تان کمک کند.


#عاشق_بمانیم

ادامه دارد..

۲۶ خرداد ۹۵ ، ۰۷:۲۹ ۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
پست عاشقانه

تو را دوست دارم :)
تو را دوست دارم :)


وقتی که میان غم گم میشوم و در آغوش تو پیدا میشوم.


تو را دوست دارم :)


وقتی درمیان دلتنگی ها در میان چشمان تو پیدا میشوم.


تو را دوست دارم :)


آن زمان که از صدای قلبت از خواب بیدار میشوم...

۲۵ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۵۶ ۰ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰
پست عاشقانه

متعهد | پست ویژه
می پرسند:

مجردی یا متاهل؟ 

میگویم : " متعهد "!!

چون تجربه نشان داده،

نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی است...

و نه متاهل بودن نشانه تعهد و وفاداری!!!

همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمی نویسند!

بعضی از عهد ها را روی قلب هایمان می نویسیم...

حواسمان به این عهدهای غیرکاغذی باشد؛

شکستشان، یک"انسان " را درهم میشکند...!

۲۵ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۵۴ ۵ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
پست عاشقانه

عشق ...
عشق یعنی با جهان بیگانگی


عشق یعنی شب نخفتن تا سحر


عشق
یعنی سجده با چشمان تر


عشق یعنی سر به دار آویختن


عشق یعنی اشک حسرت ریختن


 عشق یعنی درجهان رسوا شدن


عشق یعنی سُست و بی پروا شدن


عشق یعنی سوختن با ساختن


عشق یعنی زندگی را باختن

۲۴ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۴۹ ۲ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰
پست عاشقانه

تو که باشی ...

 
تمام دنیا هم که بروند


تمام دنیا هم که نباشند


تمام دنیا هم که مرا نخواهند


تمام دنیا هم که آوار شود بر سرم


تمام دنیا هم که دل خراب مرا خرابتر کنندتو هستی...


آغوش تو باشد ، بوسه‌‌های تو باشد ، همین برای یک عمر زندگی‌ کافیست

۲۳ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۰۴ ۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
پست عاشقانه

عاشقانه ها


وقتی کسی توراعاشقانه دوست داردشیوه ی بیان اسم تودرصدای اومتفاوت است


وتومی دانی که نامت


درلبهای اوایمن است...۲۲ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۵۹ ۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
پست عاشقانه

دوستت دارم ...

نگران نباش


نمی شود دوستت نداشت


لجم هم که بگیرد از دستت


دفترچه ی خاطراتم


پر از فحش های عاشقانه میشود !

 

 


۲۱ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۴۸ ۸ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
پست عاشقانه

و دیگر هیچ ...
من دلم میخواهد ‎

باتو به سرزمین احساسم سفرکنم‎

برایت عاشقانه بسرایم وتو ‎

مست ازاین عشق ‎

خیره به چشمانم

دستانم را بگیری‎

و بابوسه ای

شعری تازه برلبانم بسرایی‎

من دلم میخواهد‎

من باشم و توباشی و عشق

ودیگرهیچ‎ :)

 


۲۰ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۴۶ ۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
پست عاشقانه

مرد باید ....مردباید...

وقتی مخاطبش عصبانیه،ناراحته ومیخواد داد بزنه

وایسه روبروش بگه:

تو چشام نیگا کن،بهت میگم توچشام نیگا کن

حال داد بزن،بگو از چی ناراحتی

... ...بعد مخاطب داد بزنه،گله کنه،فریاد بکشه،گریه کنه

حتی با مشتای زنونش بکوبه توبغل مرد

اخرش خسته میشه ومیزنه زیر گریه

همونجا باید بغلش کنه

نذاره تنها باشه

حرف نزنه ها،توضیح نده ها

کل کل نکنه ها،توجیه نکنه ها

فقط نذار احساس کنه تنهاست

مرد باید گاهی مردونگیشو با سکوت ثابت کنه

با بغلش.....فکر کن زندگی چه رویایی میشه
۱۸ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۱۲ ۱۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
پست عاشقانه

# ماه_عشق_و_عاشقی

سلام خدمت همه بازدید کننده های گرامی سایت پاتوق عشق

فرا رسیدن ضیافت رمضان ، ماه عاشقی رو به همه ی عزیزان تبریک میگم 

امیدوارم رمضان خوبی رو در پیش داشته باشید

برای همه ی عاشقا دعا کنید به معشوقشون برسن

توی این ماه عزیز هیچ کس از عشقش دور نباشه 

امام زمانمونم ظهور کنه که عشقه همس :-) 

از دوستان بیانی هم تشکر میکنم که دنبال کننده ی مطالبمون هستن 

امتحانام تموم بشه از خجالتشون در میام :-) 

التماس دعا از همگی :-) 


۱۸ خرداد ۹۵ ، ۰۴:۱۶ ۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
پست عاشقانه

مرد زندگی ...


مـرد زندگی باید غیرتی باشه

طوری باشه که با اخمش حساب کار دستت بیاد

از هرکسی بیشتر پشتت باشه

وقتی نگاش کنی دلت گرم بشه

شوخی و خندش مال تو باشه اخمش مال بقیه

با جذبه باشه

مرد زندگیت باید ؛
فقط مال خودت باشه.

۱۷ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۳۷ ۱۰ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰
پست عاشقانه

تا اخرین لحظه ی عمرم


 

تا آخرین لحظه ی عمرم


عشقتُ تو بغل میگیرم


اون لحظه ای که دستامون جدا شه


بدون که آروم دارم میمیرم...


 

۱۶ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۳۳ ۳ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
پست عاشقانه

سلامتی پسرسلامتی پسرا
فک میکنی پسرا خسته نشدن؟
 
همیشه به یه تیکه آهن فروخته شدن
   
از بیکاری از بی پولی

تفریحشون یدونه سیگاره


رو هرکی دس گذاشتن

یا بچه مایه دارا ازشون گرفتنش


یا یکی اومد از گذشته ننگین طرف واسشون تعریف کرد


بخدا اونام کم آوردن اما غرور مردونشون اجازه نمیده بیاین جار بزننن!

سلامتی همه پسرا که همه چی رو توو خودشون حبس میکنن...

پ . ن : مرد که گریه نمیکنه :)


۱۵ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۳۰ ۵ نظر موافقین ۵ مخالفین ۰
پست عاشقانه

قشنگترین دقایقم ...

 

پست عاشقانه فیس بوک, کارت پستال عاشقانه


قشنگترین دقایقم را ب پای ساده ترین لحظات خواهم ریخت


تا بدانی ک عاشق ترین پروانه ات منم

۱۴ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۲۵ ۹ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰
پست عاشقانه

نزدیک میشوم ...نزدیک میشوم بوی دریا می اید

دور که میشوم صدای باران می اید

بگو تکلیفم با چشمهایم چیست؟

لنگر بیندازم و عاشقی کنم....

یا چتر بردارم و دلبری کنم؟

۱۳ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۲۳ ۱۳ نظر موافقین ۵ مخالفین ۰
پست عاشقانه

بوی عطرتو ...اصن دختر باید تو پاییز ک میخواد بره بیرون

لباس گرم نپوشه ک سردش بشه و

پسره کتشو بده بهش

دختره بگه پس خودت چی

بگه بپوش عزیزم بوی عطرتو بگیره لباسم
۱۲ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۰۹ ۹ نظر موافقین ۵ مخالفین ۰
پست عاشقانه

ســــکـــــــوتــــــــــ ...

ﻧﻪ ﺣﻮﺻﻠـــﻪ ﯼ ﺩﻭﺳـــﺖ ﺩﺍﺷﺘــﻦ ﺩﺍﺭﻡ ...

ﻧﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫــــﻢ ﮐﺴـﯽ ﺩﻭﺳﺘــﻢ ﺩﺍﺷﺘـﻪ

ﺑﺎﺷﺪ ...!

ﺍﯾـﻦ ﺭﻭﺯﻫـــﺎ ﺳـــــَــــﺮﺩﻡ ...

ﻣﺜـﻞ ﺩﯼ ، ﻣﺜـﻞ ﺑﻬﻤـــﻦ ، ﻣﺜـﻞ ﺍﺳﻔﻨــــــﺪ ...

ﻣﺜـﻞ ﺯﻣﺴﺘــــﺎﻥ

ﺍﺣﺴــــــﺎﺳـﻢ ﯾـﺦ ﺯﺩﻩ

ﺁﺭﺯﻭﻫـــﺎﯾـﻢ ﻗﻨﺪﯾــــﻞ ﺑﺴﺘــﻪ

ﺍﻣﯿــــــﺪﻡ ،

ﺯﯾــﺮ ﺑﻬﻤــﻦ ِ ﺳــﺮﺩ ِ ﺍﺣﺴــﺎﺳﺎﺗﻢ ﺩﻓــــــــﻦ

ﺷـﺪﻩ ...

ﻧﻪ ﺑﻪ ﺁﻣـــــدنی ﺩﻝ ﺧﻮﺷــﻢ ﻭ ﻧﻪ ﺍﺯ ﺭﻓﺘـــــنی

ﻏﻤﮕﯿــﻦ

اﯾـﻦ ﺭﻭﺯﻫـــﺎ ﭘــُﺮ ﺍﺯ ﺳﮑـــــــــﻮﺗـﻢ ...

ســــکـــــــوتــــــــــ ...


۱۱ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۰۲ ۱۳ نظر موافقین ۴ مخالفین ۰
پست عاشقانه

ناگهان دیدم سرم آتش گرفت ...

ناگهان دیدم سرم آتش گرفت

سوختم خاکسترم آتش گرفت

چشم وا کردم سکوتم آب شد

چشم بستم بسترم آتش گرفت

در زدم کس این قفس را وا نکرد

پر زدم بال و پرم آتش گرفت

از سرم خواب زمستانی پرید

آب در چشم تَرم آتش گرفت

حرفی از نام تو آمد بر زبان

دستهایم دفترم آتش گرفت

قیصر امین پور

 

۱۰ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۴۳ ۱۶ نظر موافقین ۸ مخالفین ۰
پست عاشقانه

درد دارد ....
درد دارد...


وقتی می رود ...


 و همه می گویند:دوستت نداشت ...!


و تو نمی توانی به همه ثابت کنی که هر شب ...


با عاشقانه هایش خوابت میکرد...


به همین بغض لعنتی قسم نوبت گریه تو هم میرسد ...


شک نکن ...

۰۹ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۴۰ ۱۲ نظر موافقین ۵ مخالفین ۰
پست عاشقانه

عشق را زیر باران باید جست ...

۰۸ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۲۱ ۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
پست عاشقانه

عشق تو ....


 عشق تو

کودتاییست در کیمیای تن

و شورشیست شجاع

بر نظم اشیا

و شوق تو

عادت خطر ناکیست که نمیدانم چگونه ازدست آن نجات پیدا کنم

و عشق تو

گناه بزرگیست که ارزو میکنم

هیچ گاهبخشیده“نشود


۰۷ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۵۰ ۷ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
پست عاشقانه

#دلنوشته_ کاربران پاتوق عشق

خدایا هیچ کس تو نمی شود

تکرار واژه هایی که سنگینی می کند در دلم تا عمق استخوان هایم را می سوزاند

واژه هایی که گویندگانش شاید ندانسته وشاید دانسته شکستند حرمت ها ار شکستند دلی را

گاه گاهی آنقدر خاطرات در ذهنم تداعی می شوند که می خواهم آنقدر راه بروم تا شاید کمی از دستشان مجالی پیدا کنم

خدایا می دانم که میبینی دل های ما راشاد کن کمی خسته ام کمی شکسته ام فقط کمی قطرات اشک گونه هایم را ودفترم را خیس کرده اند

می دانم که میبینی چه کنم که هر ازگاه با تو نیز احساس غریبی می کنم چه برسد به خویشتنِ خویش یا اطرافیان

پناه می برم به تو از سخنان وبدی هایی که هیچگاه نتوانسته ام در درونم هضم کنم، کمکم کن تاخوب باشم تا طاغت بیاورم اللهم ارزقنا حیاة طیبة  خدا یا هیچ کس تو نمی شود
#دلنوشته
# ارسالی_از_وب دورهمی
پ . ن : تنها خداست که در اوج تنهایی هایم ، مرحم زخم هایم است :)
و تو نمودی فرستاده ی خدایی برای نجات من :)
۰۶ خرداد ۹۵ ، ۱۱:۵۴ ۷ نظر موافقین ۷ مخالفین ۰
پست عاشقانه

زندگیت ....


 

یکی که اومد تو زنوگیتو شد زندگیت اونقدر بش محبت کن که به خودش اجازه نده ازت سوال کنه دوسم داری❌
پیش خودت میگی مَرده، مرحم درده✔️
ولی بدون اونم درد داره و بعضی وقتا محتاج یه خورده محبته، محبت از طرف تو، کسی که زندگیشه، کسی که آیندشو با اون میبینه❌
مرد هم احتیاج داره به محبت، دستاشو نبین درشته، صداشو نبین کلفته، دلش که بشکنه، اشکش که سرازیر شه دیگه نیازی به محبت نداره❌ چون دیگه احساسی نداره✔️

۰۶ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۴۳ ۳ نظر موافقین ۴ مخالفین ۰
پست عاشقانه

روانشناسی عشق و دوستی

  • ﺍﮔﻪ ﺩﯾﺪﯼ ﮐﺴﯽ ﻏﯿﺮه ﻃﺒﯿﻌﯽ ﻏﺬﺍ ﻣﯿﺨﻮﺭﻩ ﻭ ﻣﮑﺚ ﻣﯿﮑﻨﻪ ، ﺑﺪﻭﻥ ؛ " ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﻪ "...

  • ﺍﮔﻪ ﺩﯾﺪﯼ ﮐﺴﯽ ﺍﺻﻼ ﺍﺷﮏ ﺑﻪ ﭼﺸﻤﺎﺵ ﻧﻤﯿﺎﺩ ، ﺑﺪﻭﻥ ﺧﯿﻠﯽ " ﺗﻮو ﺩﺍﺭﻩ "...

  • ﺍﮔﻪ ﺩﯾﺪﯼ ﮐﺴﯽ ﺯﯾﺎﺩ ﻣﯿﺨﻨﺪﻩ ، ﺑﺪﻭﻥ " خییییییلی ﺯﺧﻢ ﺧﻮﺭﺩﻩ "...

  • ﺍﮔﻪ ﺩﯾﺪﯼ ﮐﺴﯽ ﺑﻪ هممممه ﭼﯿﺰ ﺑﯽ ﺗﻮجهه ، ﺑﺪﻭﻥ ﺯﻣﺎﻧﯽ ، ﺯﯾﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﺣﺪ ، ﻋﺎﺷﻖ ﺑﻮﺩﻩ "...

  • ﺍﮔﻪ ﺩﯾﺪﯼ ﮐﺴﯽ توو ﺍﺣﻮﺍﻝ ﭘﺮﺳﯽ،ﻫﯽ ﻣﯿﮕﻪ:ﺷُﮑـــﺮ ﺑﺪ ﻧﯿﺴﺘﻢ،ﺑﺪﻭﻥ "ﺩوﺭﻭﻍ ﻣﯿﮕﻪ،ﻧﻪ ﺣﺎﻟﺶ ﺧﻮﺑﻪ ﻧﻪ ﺭﻭﺯﮔﺎﺭﺵ"...

  • ﺍﮔﻪ ﺩﯾﺪﯼ ﮐﺴﯽ ﺧﯿﻠﯽ ﻓﯿﻠﻢ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯿﮑﻨﻪ ، ﺑﺪﻭﻥ " ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﻋﺎﻃﻔﯽ ، ﮐﻤﺒﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ "...

  • ﺍﮔﻪ ﺩﯾﺪﯼ ﮐﺴﯽ ﺯﯾﺎﺩ ﺁﻫﻨﮓ ﮔﻮﺵ ﻣﯿﮑﻨﻪ ، ﺑﺪﻭﻥ ﺩﺭﺩﻫﺎﺷﻮ ، ﺧــِــــیـﻠﯿﻬﺎ نمی فهمن "...

  • ﺍﮔﻪ ﺩﯾﺪﯼ ﮐﺴﯽ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﺍﺯ ﺩﯾﺪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻗﺎﯾﻢ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺑﺪﻭﻥ " ﺍﺯ ﺧــِــــــــیلیا ﺿﺮﺑﻪ ﺧﻮﺭﺩﻩ "...

  • اگه دیدى کسى زیادمیخوابه بدون"خیلى تنهاست"...

  • ﻣﺎ ﺧﯿﻠﯽ ﭼﯿﺰﻫﺎ ﻣﯿﺒﯿﻨﯿﻢ ، ﻭﻟـــﯽ ﺗﻮﺟﻪ ﻧﻤﯿﮑﻨﯿﻢ....!

۰۵ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۳۳ ۷ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
پست عاشقانه

#دعوا_هم_رسم_و_رسومی_داره

‌ #سیاست_های_زنانه 


🌸سعی کنین توی دعوا ها دائم همسرتون رو متهم نکنین، مثلا دائم نگین تو اینجوری هستی، تو اونجوری گفتی!

تو همیشه همین اشتباه رو تکرار میکنی!

همیشه حواست پرته!

اولاً با طرز بیان بهتر با همسرتون صحبت کنینو دوماً کلمه " همیشه" و " لحن اتهام" رو از صحبت هاتون حذف کنین.

بگین:  "بعضی وقت ها" اونم نه به حالت قهر و دعوا و نه بیان مستقیم ... با طنازی ...۰۵ خرداد ۹۵ ، ۰۱:۵۸ ۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
پست عاشقانه
logo-samandehi